Profil firmy

Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne Tornado, jest spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedziba w Poznaniu. Wpisana do Krajowego Rejestru Sadowego przez Sad Rejonowy w Poznaniu pod numerem 0000125864.
Obecnie dysponujemy nowoczesnym taborem, w skład którego wchodzi 60 własnych zestawów, ciągnik siodłowy z naczepą 13,6 m o ładowności 24000kg wraz
z pełnym zabezpieczeniem celnym, oraz korzystamy z kilkudziesięciu samochodów należących głównie do małych firm transportowych pozostających z nami w stałej współpracy. Mamy wykwalifikowaną i dobrze wyszkoloną kadrę kierowców wyposażonych w telefony komórkowe. Gwarantujemy terminowy i bezpieczny przewóz powierzonych ładunków. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika, rozszerzone o ryzyko kradzieży i rabunku. Zapewniamy fachową organizację obsługi spedycyjnej towarów rozwożonych po kraju.

Staramy się działać szybko, rzetelnie a Kontrahentów traktować po partnersku. Błyskawiczna realizacja zleceń, atrakcyjne stawki i warunki płatności, a nade wszystko wysoki poziom jakości naszych usług, to atuty, które pozwoliły zdobyć zaufanie klientów. Naszym głównym zleceniodawcą jest Kompania Piwowarska S.A. w Poznaniu , z która współpracujemy od 1995 (firmy założycielskie) .
Codziennie wywozimy od 40 do 80 ładunków piwa.
Spółka jest członkiem Krajowej Izby Gospodarczej i od 2002 roku uczestniczy w programie Przedsiębiorstwo Fair Play. W roku 2011 zostaliśmy Laureatem Platynowej Statuetki Przedsiębiorstwo Fair Play.